Arkiv

Nautica/Technica - Page 5

Ångmaskin

Ångmaskin

Leitz Wetzlar Summilux 75mm  Tema Lecia Leitz

Honda Z50 J sk. Monkey Bike

Honda Z50 J sk. Monkey Bike

Vattenbrunn gjutjärn

Vattenbrunn gjutjärn

Cylinderspeldosa 1800-tal

Cylinderspeldosa 1800-tal

Leica M3 svart kamerahus

Leica M3 svart kamerahus

Fartygsbyrå från pansarskeppet Äran

Holst, Marint motiv, signerad, 65x105cm

Modellbåt 1937 (konstruktör Jac M Iversen)

Rederimodell

Rederimodell

Nikon kamerautrustning

Nikon kamerautrustning

Båtmodell Storskär Bengt Jonsson