Arkiv

Nautica/Technica - Page 70

Vevgrammofon Brunswick

Vevgrammofon Brunswick

Båtmodell

Båtmodell

Strålkastare för fartyg

Strålkastare för fartyg

Oidentifierad konstnär akvarell

Fartygsmodell ångfartyget Victoria

Modellbåt

Modellbåt

Bordstelefon Taxen

Bordstelefon Taxen

Högtalare 1920-tal

Högtalare 1920-tal

Morsetelegraf

Morsetelegraf

Ericsson väggtelefon

Ericsson väggtelefon

Båtmodell rospigg

Båtmodell rospigg

Maskintelegraf

Maskintelegraf