Arkiv

Orientaliskt - Page 103

Ytterfoder Kina 1800-tal

Ytterfoder Kina 1800-tal

Skålfat Kina

Skålfat Kina

Parvaser Kina

Parvaser Kina

Fat Kina 1700-/1800-tal

Fat Kina 1700-/1800-tal

Kinesisk akvarell

Kinesisk akvarell

Skål Kina

Skål Kina

Vas Kina

Vas Kina

Guanyin i skulpterat trä Kina

Guanyin i skulpterat trä Kina

Skål i porslin

Skål i porslin

Vas Kina 1900-tal

Vas Kina 1900-tal

Penselvas och palett Kina

Penselvas och palett Kina

Skål och skålfat

Skål och skålfat