Arkiv

Orientaliskt - Page 113

Akvarell Kina

Akvarell Kina

Praktkärl cloisonné

Praktkärl cloisonné

Buddhastaty

Buddhastaty

Tallrikar Kina 1700-tal Famille rose

Skål och vas

Skål och vas

Golvvaser Kina

Golvvaser Kina

A Pair of Blue and White Baluster Vases

Golvurna

Golvurna

Trumpetvas Kina

Trumpetvas Kina

Golvurna Kina

Golvurna Kina

Kinafat

Kinafat

Yoshitoshi träsnitt

Yoshitoshi träsnitt