Arkiv

Orientaliskt - Page 121

Seton Ekolsund stop

Seton Ekolsund stop

Skålar porslin Kina

Skålar porslin Kina

A Blue and White Altar Vase Oriental Selected

Vas

Vas

Kinesiska sidenbroderier 1800-tal

Tvättfat Kina 1800-tal

Tvättfat Kina 1800-tal

Figurin, förgylld brons, Thailand

Fiskskål / ytterfoder Kina

Fiskskål / ytterfoder Kina

Lockurnor Japan

Lockurnor Japan

Tallrikar Kina 1700-tal

Tallrikar Kina 1700-tal

Urna porslin 1800-tal

Urna porslin 1800-tal

Vaser Kina

Vaser Kina