Arkiv

Orientaliskt - Page 141

A Punch Bowl (OrientalSelected)

A Famille Rose Jar (OrientalSelected)

Fiskbassänger 1 par Kina

Fiskbassänger 1 par Kina

Akvarell

Akvarell

Skålar Kina

Skålar Kina

Skulptur Kina

Skulptur Kina

Golvurna Japan 1700-tal

Golvurna Japan 1700-tal

Peruckstock ask vas i porslin Kina 1800-tal

Bodhisattva

Bodhisattva

Vas Kina Kanton

Vas Kina Kanton

Terrin med underfat Julspecial

Tallrikar Kina Qianlong

Tallrikar Kina Qianlong