Arkiv

Orientaliskt - Page 198

Lockurna Kina 1800-tal

Lockurna Kina 1800-tal

Tallrikar, 4 st, Kina 1700-tal

Lockurna Kina

Lockurna Kina

Pall Kina 1800-tal

Pall Kina 1800-tal

Lockkarott porslin, Kina

Lockkarott porslin, Kina

Fat Kina

Fat Kina

Vas Kina

Vas Kina

Rouleauvas Kina

Rouleauvas Kina

Golvvas Kina 1900-talets första hälft

Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär

Buddha Shakyamuni Thailand

Buddha Shakyamuni Thailand

Stekfat Kina 17/1800-tal

Stekfat Kina 17/1800-tal