Arkiv

Orientaliskt - Page 25

Elefant brons Japan 1800-talets slut

Vaser Kina

Vaser Kina

Bordslampa Kina

Bordslampa Kina

Buddha

Buddha

Vas porslin Kina

Vas porslin Kina

Skålar Kina

Skålar Kina

Penselvas Kina

Penselvas Kina

Hängsmycke jade

Hängsmycke jade

Penselbad jade

Penselbad jade

Assietter Kina

Assietter Kina

Skulptur Kina

Skulptur Kina

Vas Kina 1700-tal

Vas Kina 1700-tal