Arkiv

Orientaliskt - Page 81

Vaser 1 par

Vaser 1 par

Hiroshi Yoshida träsnitt

Hiroshi Yoshida träsnitt

A Repoussé Export Silver Punch Bowl

A Blue and White Baluster Vase

Akvarell med brodyr Kina

Akvarell med brodyr Kina

340 - Fiskfat Kina 1700-talets slut

A Pair of Sang de Boeuf Brush Washers

Snusflaskor

Snusflaskor

Skålfat Kangxi märke och period

Urna jade Kina

Urna jade Kina

Vas Kina

Vas Kina

Skål av agat fat hänge av jade