Arkiv

Orientaliskt - Page 87

Golvvas Kina

Golvvas Kina

Fat Kina

Fat Kina

Värmetallrik Kina 1800-tal

Värmetallrik Kina 1800-tal

Rökelsekar Kina brons

Rökelsekar Kina brons

A Pair of Sang de Boeuf Mirror Black Vases

Textilier Kina

Textilier Kina

Stemcups, 2 st, koppar, 2 st, Kina 1800-tal

Golvvas Kina 1900-talets första hälft

A Blue and White Baluster Vase

Tallrikar 4 st Kina famille rose

Skålfat Kina

Skålfat Kina

Penselvas

Penselvas