Arkiv

Speglar - Page 12

spegel gustaviansk 1700-tal

spegel gustaviansk 1700-tal

Spegellampetter

Spegellampetter

Ram, Diplomaten och affärsmannen, Raoul Wallenberg

Väggspegel

Väggspegel

Förgylld spegel rokoko

Förgylld spegel rokoko

Spegel jugend

Spegel jugend

Spegel

Spegel

Spegel, gustaviansk, av Johan Åkerblad

Spegel med konsol nyrokoko

Spegel med konsol nyrokoko

Spegel 1900-tal

Spegel 1900-tal

Spegel stockholmsarbete i rokoko

Spegellampetter sengustavianska