Arkiv

Speglar - Page 13

Spegel göteborgsarbete i empire

Spegellampett 1700-talets andra hälft

Spegellampetter i rokoko

Spegellampetter i rokoko

Spegel 1700-talets andra hälft

Spegel 17/1800-tal

Spegel 17/1800-tal

Spegel Louis XVI-stil

Spegel Louis XVI-stil

Spegel Louis XVI-stil

Spegel Louis XVI-stil

Spegellampetter gustavianska 1800-tal

Spegellampetter

Spegellampetter

Spegel

Spegel

Spegellampett gustavianskt stockholmsarbete

Spegel stockholmsarbete i rokoko