Arkiv

Speglar - Page 7

Spegel 1800-tal

Spegel 1800-tal

Spegel rokoko Niclas Sundström

Spegellampetter gustavianska

Spegellampetter gustavianska

Spegel rokoko

Spegel rokoko

Johan Åkerblad spegellampett

Johan Åkerblad spegellampett

Spegel rokoko förgylld

Spegel rokoko förgylld

Spegel med konsolbord Karl Johan

Spegel stockholmsarbete i rokoko

Spegel sengustaviansk Hedberg & Lindblad

Spegellampett, 1700-talets andra hälft

Spegellampetter

Spegellampetter

Spegellampetter Karl Johan

Spegellampetter Karl Johan