Arkiv

Speglar - Page 7

Spegel barockstil

Spegel barockstil

Spegel sengustaviansk stil

Spegel sengustaviansk stil

Spegel i rokokostil

Spegel i rokokostil

Spegel i gustaviansk stil

Spegel i gustaviansk stil

Spegel 1800-tal

Spegel 1800-tal

Spegel 1700-tal

Spegel 1700-tal

Sengustaviansk spegel

Sengustaviansk spegel

Spegel

Spegel

Spegel Karl Johan hallstämplad Västerås

Spegellampetter gustaviansk stil

Spegel 1800-tal

Spegel 1800-tal

Spegel sengustaviansk

Spegel sengustaviansk