Arkiv

Speglar - Page 8

Spegel sengustaviansk

Spegel sengustaviansk

Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil

Spegel Karl Johan

Spegel Karl Johan

Väggspegel Hans Agne Jakobsson

Spegel i gustaviansk stil

Spegel i gustaviansk stil

Spegel 1800-tal förgylld

Spegel 1800-tal förgylld

Spegel empire

Spegel empire

Spegel svensk empire

Spegel svensk empire

Spegel 1800-tal rokoko

Spegel 1800-tal rokoko

Spegel sengustaviansk

Spegel sengustaviansk

Hallspegel

Hallspegel

Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil