Arkiv

Speglar - Page 9

Spegel rokoko

Spegel rokoko

Gustaviansk spegel

Gustaviansk spegel

Spegel stockholmsarbete i rokoko

Spegellampetter gustavianska 1800-tal

Väggspegel förgylld

Väggspegel förgylld

Spegel i rokoko

Spegel i rokoko

Spegel 1800-tal empire

Spegel 1800-tal empire

Spegel sengustavianskt stockholmsarbete

Gabriele Rosa Spegel 460 Pablo

Spegel, Carl Gustaf Fyrwald

Spegel, Carl Gustaf Fyrwald

Spegel sengustaviansk Olof Wetterberg

Spegel 1700-tal rokoko

Spegel 1700-tal rokoko