Arkiv

Vapen/Medaljer - Page 179

Kniv, samearbete

Kniv, samearbete

Slaglåsrevolver

Slaglåsrevolver

Flintlåsgevär

Flintlåsgevär

Slaglåspistol signerad Contriner

Flintlåspistol

Flintlåspistol

Slaglåspistol 1800-tal

Slaglåspistol 1800-tal

Slaglåspistol 1800-tal

Slaglåspistol 1800-tal

Sabel m 1893

Sabel m 1893

Sablar

Sablar

Vapen Flankörpistol

Vapen Flankörpistol

Vapen Slaglåspistol

Vapen Slaglåspistol

Vapen Slaglåsstudsare Jens Ludvig Nielsen