Arkiv

Vapen/Medaljer - Page 330

10 knivar av Iisakki Järvenpää

Helle Knivar

Helle Knivar

Svensk officerssabel

Svensk officerssabel

Slaglåspistol

Slaglåspistol

Änterbila 1700-tal

Änterbila 1700-tal

Order of the Crown

Order of the Crown

Lodbössa

Lodbössa

Jian

Jian

Slaglåspistol

Slaglåspistol

Pionier-Faschinenmesser

Pionier-Faschinenmesser

Sabel

Sabel

Knivar 4 st, signerade JK

Knivar 4 st, signerade JK