Fine art huutokauppa

Klassiska & Asiatiska
7-8 December

Luetteloon

Milloin on näyttö ja huutokauppa?

Näyttö

1.- 6. joulukuuta, Nybrogatan 32, Tukholma

Avoinna

Arkisin klo 11-18. Lauantai-sunnuntai klo 11-17

Huutokauppa

Vasarahuutokauppa 7.-8. joulukuuta alkaen klo 11


Näin se toimii

Huutokauppa

Online-huutokaupaa Helsingissä: Rekisteröidy auctionet.com sivustolla jonka jälkeen voit tehdä tarjouksia Voit myös aina ottaa yhteyttä asiakaspalveluumme numeroon 09-35426700, jos tarvitset apua tarjouksen tekemisessä.

Huutokaupan jälkeen

Voitetun huudon jälkeen valitse yksi turvallisista maksutavoistamme ja maksa esine sekä huutomaksu (22,5% loppuhinnasta). Maksun jälkeen voit noutaa tuotteen osoitteesta Eteläranta 14, Helsinki, tai tilata sinulle sopivan kuljetusratkaisun osoitteessa auctionet.com. Huomioi että joudumme perimään myöhästymismaksun mikäli tuotetta ei noudeta ajoissa.

Vasarahuutokauppa Tukholmassa

Ennen huutokauppaa voit tehdä ennakkotarjouksia verkossa. Huutokauppapäivänä voit jatkaa osallistumista seuraavasti: – Paikan päällä salissa Nybrogatan 32, Tukholma – Puhelimitse – rekisteröinti osoitteessa fineart@auktionsverket.se – Live -tarjoukset verkossa. Kirjautuneena voit seurata huutokauppaa ja tehdä tarjouksia reaaliajassa verkossa. Voit myös aina ottaa yhteyttä asiakaspalveluumme numeroon +46 8-453 67 50, jos tarvitset apua tarjouksen tekemisessä.

Huutokaupan jälkeen

Maksun jälkeen voit noutaa tuotteen osoitteesta Nybrogatan 32, Tukholma. Huomioi että joudumme perimään myöhästymismaksun mikäli tuotetta ei noudeta ajoissa. Tilataksesi ostamasi tuotteen kuljetuksen – lue lisää täältä


Asiantuntijamme auttavat mielellään

Pierre Olbers St Bellies

Asiantuntija

Asiantuntija

+46 (0)8-453 67 61
pierre.olbers@auktionsverket.se


Markus Anderzon

Asiantuntija

Asiantuntija

+46 (0)8-453 67 48
markus.anderzon@auktionsverket.se


Ulrika Ruding

Asiantuntija

Asiantuntija

+46 (0)8-453 67 57
ulrika.ruding@auktionsverket.se


Ulrica Tillander

Asiantuntija

Asiantuntija

+46 (0)8-453 67 29
ulrica.tillander@auktionsverket.se


Tomas Persson

Asiantuntija

Asiantuntija

+46 (0)8-453 67 60
tomas.persson@auktionsverket.se


Anna Wehtje

Asiantuntija

Asiantuntija


anna.wehtje@auktionsverket.se


Elisabet Fellbom

Asiantuntija

Asiantuntija

+46 (0)8-453 67 32
elisabet.fellbom@auktionsverket.se


Arvioi esineesi online