Fine art huutokauppa

Fine Art & Antiques
14.–15.6

Come and enjoy a viewing filled with intriguing Art, Antiques and outstanding Works of Art. The auction consists of Classic and Old Master Paintings, Antique Furniture, Antiquities and rare Grand Tour Souvenirs. Further more there are Chinese Ceramics & Art, Antique Silver and Jewelry.

Milloin on näyttö ja huutokauppa?

Viewing

8–13 June, Nybrogatan 32, Stockholm

Opening hours

Monday–Friday 10am–6pm. Saturday–Sunday 11am–4pm

Live Auction

14–15 June, Nybrogatan 32, Stockholm


Näin se toimii

Online-huutokauppa

Osallistuaksesi huutokauppaan:

Rekisteröidy auctionet.com sivustolla, jonka jälkeen voit tehdä tarjouksia. Otathan yhteyttä Auctionetin asiakaspalveluun jos tarvitset teksnistä apua. support@auctionet.com
+46 855 769 575

Huutokaupan jälkeen

Voitetun huudon jälkeen valitse yksi turvallisista maksutavoistamme ja
maksa esine sekä huutomaksu. Maksun jälkeen voit noutaa esineen huutokauppakamarista tai tilata sinulle sopivan kuljetusratkaisun osoitteessa auctionet.com. Huomioi, että perimme myöhästymismaksun mikäli tuotetta ei noudeta ajoissa.

Vasarahuutokauppa Tukholmassa

Vasarahuutokauppoja pidetään ainoastaan Tukholmassa.

Ennen huutokauppaa voit tehdä ennakkotarjouksia verkossa.
Huutokauppapäivänä voit osallistua seuraavilla tavoilla:
– paikan päällä salissa,
osoitteessa Nybrogatan 32, Tukholma
– puhelimitse, rekisteröinti osoitteessa fineart@auktionsverket.se
– tekemällä Live -tarjouksia verkossa. Kirjautuneena voit seurata huutokauppaa ja
tehdä tarjouksia reaaliajassa.
Otathan yhteyttä asiakaspalveluumme, jos tarvitset apua tarjouksen tekemisessä +46 8-453 6750

Huutokaupan jälkeen

Maksun jälkeen voit noutaa esineen huutokauppakamarista tai tilata sinulle sopivan kuljetusratkaisun osoitteessa auctionet.com. Huomioi, että perimme myöhästymismaksun mikäli tuotetta ei noudeta ajoissa.


Contact our specialists:

Victoria Svederberg

Asiantuntija

Asiantuntija

+46 (0)8 453 67 56victoria.svederberg@auktionsverket.com

Tukholma - Nybrogatan 32


Ulrika Ruding

Asiantuntija

Asiantuntija

+46 (0)8-453 67 57ulrika.ruding@auktionsverket.com

Tukholma - Nybrogatan 32


Cecilia Berggren

Specialist – Classic art

Specialist – Classic art

+46 (0)8-453 67 61cecilia.berggren@auktionsverket.com

Tukholma - Nybrogatan 32


Ulrica Tillander

Asiantuntija

Asiantuntija

+46 (0)8-453 67 29ulrica.tillander@auktionsverket.com

Tukholma - Nybrogatan 32


Markus Anderzon

Asiantuntija

Asiantuntija

+46 (0)8-453 67 48markus.anderzon@auktionsverket.com

Tukholma - Nybrogatan 32


Katharina Fahlstedt

Asiantuntija

Asiantuntija

+46 (0)8-453 67 49katharina.fahlstedt@auktionsverket.com

Tukholma - Magasin 5


Elisabet Fellbom

Asiantuntija

Asiantuntija

+46 (0)8-453 67 32elisabet.fellbom@auktionsverket.com

Tukholma - Nybrogatan 32


Sandra Johansson

Asiantuntija

Asiantuntija

+46 (0)8-453 67 24sandra.johansson@auktionsverket.com

Tukholma - Nybrogatan 32


Anna Wehtje

Asiantuntija

Asiantuntija

+46 (0)8-453 67 85anna.wehtje@auktionsverket.com

Tukholma - Nybrogatan 32


Albin Petersén

Asiantuntija

Asiantuntija

+46 (0)73–677 70 94albin.petersen@auktionsverket.com

Tukholma - Magasin 5


Arvioi esineesi online