Litografier, etsningar och kopparstick

Inlämning pågår till temaauktionen "Grafikens konst"

Flickor från Holland

En samling skulpturer av Ruth Milles

Sökes:

Modern keramik och glas

Välkommen Henrik Birkeland Åberg!

Stockholms Auktionsverk fortsätter att rekrytera

Välkommen på värderingsdag!

Nu söker vi klockor och vapen

Visning och auktion i slutet av februari!

Inlämning pågår nu till Lilla Kvalitén

Inlämning pågår nu

Vi söker modern konst, grafik, skulptur och fotografi

Boka en kostnadsfri hemvärdering

Vi värderar hela hem

Inlämning pågår

Vi söker böcker, kartor och handskrifter

Onlineauktion

Se alla spännande föremål

Hemvärdering

Vi värderar enstaka föremål samt hela hem

Onlineauktion

Klassiska

Värdering

Sälj på auktion

Våra auktionshus

Du hittar oss i Sverige, Finland & Tyskland