Våra värderingsmän

Våra värderingsmän erbjuder kostnadsfri värdering av hela hem samt enstaka föremål. Vi värderar alla typer av föremål inför försäljning på våra auktioner – även i samband med bouppteckning, arvskiften och försäkringsärenden. Alltid med fri försäljningsvärdering!


Våra värderingsmän i Stockholm

Chef Intag och hemvärderingar - Värderingsman förordnad av Sveriges Handelskamrar

Anna Sievert

+46 (0)8 - 453 67 16
anna.sievert@auktionsverket.se

Värderingsman

Malin Rebessi

+46 (0)8-453 67 36
malin.rebessi@auktionsverket.se

Värderingsman förordnad av Sveriges Handelskamrar

Margareta Lundström

+46 (0)8-453 67 23
margareta.lundstrom@auktionsverket.se

Värderingsman

Peter Willes

+46 (0)8-453 67 44
peter.willes@auktionsverket.se

Värderingsman förordnad av Sveriges Handelskamrar - Gemmolog FGA

Sandra Johansson

+46 (0)8-453 67 24
sandra.johansson@auktionsverket.se

Värderingsman

Tobias Lingblom

+46 (0)739 88 93 37
tobias.lingblom@auktionsverket.se

Värderingsman

Monika Dygve

+46 (0)8-453 67 21
monika.dygve@auktionsverket.se

Värderingsman

Leo Challis

+46 (0)73 610 74 94
leo.challis@auktionsverket.se


Vår värderingsman i Skåne

Värderingsman förordnad av Sveriges Handelskamrar

Charlotta Andersen

+ 46 (0) 733 40 06 63
charlotta.andersen@auktionsverket.se