Sälja
Köpa
Auktioner
Avdelningar
Kalendarium
Kontakt
Våra auktionshus
Stockholm – Nybrogatan 32
Stockholm – Magasin 5
Stockholm – Sickla
Göteborg
Malmö
Helsingborg
Finland – Helsingfors
Tyskland – Hamburg
Tyskland – Köln
Tyskland – Neuss / Düsseldorf
Om Oss
Om oss
Vår historia
Våra specialister
Våra värderingsmän
Nyheter
sv
en
fi
de
sv-fi
Sälja
Köpa
Auktioner
Avdelningar
Kalendarium
Kontakt
Våra auktionshus
Stockholm – Nybrogatan 32
Stockholm – Magasin 5
Stockholm – Sickla
Göteborg
Malmö
Helsingborg
Finland – Helsingfors
Tyskland – Hamburg
Tyskland – Köln
Tyskland – Neuss / Düsseldorf
Om Oss
Om oss
Vår historia
Våra specialister
Våra värderingsmän
Nyheter
sv
en
fi
de
sv-fi
Arkiv
Allmoge - Page 4
→
Nummerordning
Högst bud
Alla kategorier
Allmoge
Belysning
Böcker/Kartor
Design
Diverse
Etnografica
Fordon
Fotografi
Glas
Guld/Smycken
Instrument
Keramik/Porslin
Klockor/Ur
Konst
Leksaker
Mattor/Textilier
Metall
Nautica/Technica
Nutida
Orientaliskt
Pop/Rock
Selected
Silver
Specialauktion
Speglar
Sportmemorabilia
Stockholmiana
Svenskt Tenn
Tema
Vapen/Medaljer
Vintage Fashion
Brännvinsflaskor 1800-talets första hälft
Brännvinsflaskor 1800-talts första hälft
Skålar sovelfat 1800-tal trä
Brännvinsballonger Helsingborg saltglaserade
Kaffepanna Finland 1800-tal
Äggkokare och kruka i mässing
Hämtare bulkruka 1800-tal koppar punsad dekor
Trefot kittel kanna 1800-tal koppar
Munkpanna aladåbformar 1800-tal koppar
Kalenderdosa, miniatyrlykta, ströare mm
Kannor trefot kakformar mm
Skål 1800-talets början glas
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>
Start
Vill du sälja?
Vi värderar dina föremål kostnadsfritt
x