Sälja
Köpa
Auktioner
Avdelningar
Kalendarium
Kontakt
Våra auktionshus
Stockholm – Nybrogatan 32
Stockholm – Magasin 5
Stockholm – Sickla
Göteborg
Malmö
Helsingborg
Finland – Helsingfors
Tyskland – Hamburg
Tyskland – Köln
Tyskland – Neuss / Düsseldorf
Om Oss
Om oss
Vår historia
Våra specialister
Våra värderingsmän
Nyheter
sv
en
fi
de
sv-fi
Sälja
Köpa
Auktioner
Avdelningar
Kalendarium
Kontakt
Våra auktionshus
Stockholm – Nybrogatan 32
Stockholm – Magasin 5
Stockholm – Sickla
Göteborg
Malmö
Helsingborg
Finland – Helsingfors
Tyskland – Hamburg
Tyskland – Köln
Tyskland – Neuss / Düsseldorf
Om Oss
Om oss
Vår historia
Våra specialister
Våra värderingsmän
Nyheter
sv
en
fi
de
sv-fi
Arkiv
Nutida - Page 13
→
Nummerordning
Högst bud
Alla kategorier
Allmoge
Belysning
Böcker/Kartor
Design
Diverse
Etnografica
Fordon
Fotografi
Glas
Guld/Smycken
Instrument
Keramik/Porslin
Klockor/Ur
Konst
Leksaker
Mattor/Textilier
Metall
Nautica/Technica
Nutida
Orientaliskt
Pop/Rock
Selected
Silver
Specialauktion
Speglar
Sportmemorabilia
Stockholmiana
Svenskt Tenn
Tema
Vapen/Medaljer
Vintage Fashion
Lennart Aschenbrenner akvarell
Ola Billgren litografi
Ola Bilgren akvarell
Bordsgarnityr Pierre Forsell Skultuna
Skulptur Minitrans Fredrik Wretman
Peter Frie Monotypi
Fåtölj Kurt Östervig
Matbord Obelisk Jonas Bohlin
Matbord Perry A. King & Santiago Miranda för Akaba
Soffbord Flightdeck Morten Voss
Golvlampa Royal Angelis Philippe Starck för Flos
Loungestol Ibbi Nils Gulin för Stolab
<
9
10
11
12
13
14
15
16
17
>
Start
Vill du sälja?
Vi värderar dina föremål kostnadsfritt
x